Cariere

Cerințe post:

/ studii superioare;
/ cunoștințe în utilizarea MS Office (Excel, Word, Power Point);
/ persoană organizată și atentă la detalii;
/ responsabilitate și rigurozitate;
/ experiență de lucru în activități de back-office și/sau lucrul cu documente;
/ experiență în lucru cu fonduri europene constituie un avantaj.

Descriere post:

/ pregătirea setului de documente necesare pentru depunerea unei aplicații;
/ întocmirea documentelor necesare implementării proiectului;
/ verificarea condițiilor de eligibilitate în funcție de fiecare finanțare în parte;
/ pregătirea bugetului pentru stadiile investiției
/ are în vedere reglementările de planificare și procedurile de aplicare;
/ responsabil de realizarea strategiei generale de contractare;
/ să găsească soluții pentru problemele frecvente care apar în legătură cu rezolvarea sarcinilor de serviciu și a celor personale și interpersonale;
/ participă la întruniri cu managerul general;
/ să anunțe managerul general de orice neregulă constatată și să ia măsuri în urma deciziilor;
/ raspunde la toate solicitările venite din partea conducerii pentru îndeplinirea unor sarcini conforme fișei postului;
/ să informeze de îndată conducerea despre orice deficiență constatată sau eveniment petrecut;
/ verifică condițiile de eligibilitate în funcție de fiecare finanțare în parte;
/ să respecte regulile de protecție a muncii și PSI din obiectivul unde desfășoară activitatea.

Candidatul ideal:

Eficient și integru, harnic, cu capacitate de analiză, sinteză și stabilire a priorităților; cu atitudine proactivă, responsabil, cu abilități excelente de organizare, sistematizare și cu atenție la detaliu; cu abilități excelente de comunicare și relaționare, energic, disciplinat, rezistent la stres, orientat către rezultate și către îmbunătățire continuă, cu capacitatea de a lucra independent, pasionat de meserie, calitate și disciplină.

Locaţie:

Sediul central Grup Șerban, Filipești, Com. Bogdănești, jud. Bacău

Oferim:

/ pachet salarial atractiv corelat cu experienţă și realizări profesionale (salariu fix+bonus de performanță);

/ posibilitatea de a participa la diverse programe de instruire;

/ contract pe perioadă nedeterminată;

/ oportunitatea de a face parte dintr-o echipă tânără, energică și ambițioasă.

CV-ul poate fi trimis la adresa de e-mail hr@grup-serban.ro

Top
ro_RO