Cariere

Coordonator intreținere flotă auto și utilaje agricole

28/03/2024

Responsabilități:

—gestionează documentele autovehiculelor din parcul auto

—gestionează inspecțiile, verificare ITP, RCA, roviniete, asigurări auto

—coordonează mentenanța flotei

—coordonează achizițiile specifice flotei auto

—programarea și urmărirea realizării reviziilor

—verificarea generală lunara a stării mașinilor

—menținerea relațiilor cu atelierele de service auto pentru efectuarea reparațiilor necesare

—alte activități ce decurg din fișa postului.

Profilul candidatului:

Educație: studii medii , constituie avantaj studiile superioare
Experiență: experiența pe un post similar de minim 2 ani
Cunostințe legislație rutieră și reglementări în domeniul auto
Cunostințe operare PC: Microsoft Office (word, excell, power point, outlook)
Permis de conducere categoria B
Seriozitate, punctualitate
Experiență în operare sisteme de monitorizare prin GPS reprezintă un avantaj
Persoană organizată și proactivă
Atenție la detalii; atenţie distributivă
Capacitate de planificare şi prioritizare

Locație de lucru:

Căiuți, jud. Bacău

Oferim:

—pachet salarial atractiv corelat cu experienţă și realizări profesionale (salariu fix+bonus de performanță);
—contract pe perioadă nedeterminată.

Top
ro_RO