Cariere

Modelator în pastă de zahăr

19/04/2024

Responsabilități și cerințe:

—modelarea cât mai realistă de forme și figurine în pastă de zahăr;

—pictarea în detaliu a elementelor pentru decor (forme și figurine);

—îmbrăcarea torturilor în cremă sau pastă de zahăr cu un aspect final impecabil;

—sculptarea torturilor pentru a da forma necesară modelului comandat;

—respectarea detaliilor din fiecare comandă (forme, culori, texturi, etaje, cantități etc.);

Candidatul ideal:

talent în modelaj, pictură, atent la detaliu, inovativ, creativitate în produsul realizat, simt artistic, sinteză și stabilire a prioritatilor; cu atitudine proactivă, responsabil, cu abilități excelente de organizare si comunicare, energic, punctual, disciplinat, orientat către rezultate și către îmbunătățire continuă, pasionat de meserie, cu spirit de echipă și vesel!

Locaţie lucru:

Sediul Grup Serban Holding din Filipești, com. Bogdănești, jud. Bacău

Oferim:

—pachet salarial atractiv corelat cu experienţă și realizări profesionale (salariu fix+bonus de performanță);

—posibilitatea de a participa la diverse programe de instruire;

—oportunitaţi de creştere a veniturilor;

—contract pe perioadă nedeterminată;

—oportunitatea de a face parte dintr-o echipă tânără și ambițioasă.

Top
en_US